г.Харьков, ул. Танкопия 20 А +380939110511 info@eastnet.com.ua

IP-телебачення

Підключайте інтернет + IP-телебачення за 270 грн/місяць

Насолоджуйтесь переглядом своїх улюблених каналів, у тому числі і в HD якості завдяки волоконно-оптичним лініям зв'язку та сучасному обладнанню.

Інтернет від EastNet

Підключити інтернет для юридичних осіб

Надаємо послуги з підключення якісного швидкісного інтернету в офісах, комерційних та виробничих приміщеннях. Ми надаємо безлімітні тарифи на вихід у глобальну мережу. Також можна замовити підключення високошвидкісного Інтернету.

Наша швидкість інтернету

Швидкість нашого інтернету дозволяє грати в ігри, дивитися фільми FULL HD та швидко завантажувати важкі файли.

Wi-Fi на 5-10 пристроїв одночасно

Сидіть в інтернеті всією сім'єю зі стаціонарних ПК, планшетів, мобільних телефонів та навіть SMART телевізорів.

Тарифи

Офісний інтернет

Стандарт

180 / міс
 • до 20 Мбіт/сек.

Прогресив

300 / міс
 • до 50 Мбіт/сек

Эліт

600 / міс
 • до 100 Мбіт/сек
1. Вартість підключення до послуги – 1500 грн. (за наявності технічної можливості). 2. Підключення абонентів до послуги Інтернет у зоні покриття прокладається кабелем “ОКт-Д діелектрик підвіс”, 100 м. входить у вартість підключення, кожний наступний метр 12 грн./м.

Гарантований канал

Стандарт

250 / міс
 • до 20 Мбіт/сек.

Прогресив

400 / міс
 • до 50 Мбіт/сек

Эліт

700 / міс
 • до 100 Мбіт/сек
1. Вартість підключення до послуги – 1500 грн. (за наявності технічної можливості). 2. Підключення абонентів до послуги Інтернет у зоні покриття прокладається кабелем “ОКт-Д діелектрик підвіс”, 100 м. входить у вартість підключення, кожний наступний метр 12 грн./м. 3. У всіх тарифних планах доступна статична (реальна) IP адреса.

Вся процедура оформлення відбувається дистанційно, процес займає до 5 робочих днів.

Найбільш оперативне реагування на звернення абонентів будь-якої категорії.

Проводиться у будь-якій зручній формі для клієнта.

Заявка на підключення

  Докладніше

  Підключення юридичних осіб

  Дані тарифні плани передбачають: одну виділену постійну IP-адресу на вимогу абонента без додаткової плати; симетричний резервований канал (швидкість прийому інформації дорівнює швидкості передачі); пріоритет в обслуговуванні, вирішенні ситуацій у день подання заявки; ведення документації та відправлення її абоненту (угоди, рахунки, акти виконаних робіт); додзвон до оператора позачергово. Заявлені значення швидкостей доступу відносяться до технічних параметрів послуги кінцевим користувачам і максимально можливі. Фактична швидкість доступу до Інтернет-ресурсів може відрізнятись і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних та можливостей обладнання абонента. Списання абонентської плати провадиться помісячно у повному обсязі 1-го числа кожного місяця. Поріг відключення послуги – 0 грн. При перевищенні порога відключення послуга вимикається, та списання абонентської плати припиняється. Надання послуги доступу до Інтернету буде відновлено після поповнення особового рахунку на суму, що дорівнює вартості вашого місячного тарифного плану. Тарифні пропозиції діють для підключення абонентів – юридичних чи фізичних осіб у нежитлових приміщеннях будь-якої форми власності, юридичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність з відкриттям офісу у житлових приміщеннях будь-якої форми власності

  Відгуки

  Що клієнти говорять про нас

  Я являюсь местным жителем Салтовского района, давно подключен к данному провайдеру. Работой компании доволен, всегда имею хороший доступ в интернет

  Виталий Сильченко

  Всем рекомендую данную компанию если Вы проживаете в Харькове - интернетом доволен, моя оценка 5

  Денис Марченко

  Установили интернет от данного провайдера у себя в офисе, работаем всем коллективом, качеством сигнала все довольны

  Мария Захарова

  Тільки якісний інтернет

  Чому добре бути нашим абонентом?

  Обслуговування преміум-класу

  Кредо компанії EastNet – максимум наших зусиль та мінімум зусиль клієнта. У наших клієнтів немає необхідності приїжджати до офісу, заповнювати документи та довго з'ясовувати процедурні питання. Документи на підпис доставляються кур'єром протягом доби. Зручний особистий кабінет містить необхідну інформацію, а система повідомлень нагадує термін оплати рахунків.

  20-річний досвід роботи

  20 квітня 2022 року виповнилося 20 років з дати заснування компанії та початку надання послуг клієнтам. За цей період було збудовано широку зону покриття, значно розширено спектр послуг, набуто багатий досвід роботи, створено команду професіоналів та налагоджено багато партнерських відносин.

  Якісне покриття

  Власна волоконно-оптична мережа включає Харків та деякі напрямки Харківської області. У Харкові розташовано близько 50 технічних майданчиків, встановлені точки присутності у великих бізнес-центрах та офісних будівлях, ми надаємо послуги у 4 містах Харківської області та постійно працюємо над розвитком мережі.

  Професійне обладнання

  Ми використовуємо обладнання світових лідерів у сфері інформаційних технологій, яке пройшло успішне тестування у нашій мережі – Cisco Systems, Dell, ZyXEL, Hewlett-Packard, D-Link. Для відмовостійкості мережі робота операторського обладнання цілодобово мониториться, регулярно проводяться профілактичні роботи та модернізація.

  Гнучкі тарифи

  Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів. Залежно від потреб, побажань та бюджету ми готові запропонувати оптимальну схему підключення та тарифну сітку. У процесі роботи, за потреби, можна протягом доби змінити тариф або підключити додаткові послуги.

  Підтримка 24/7

  Наш відділ технічної підтримки – одна з найважливіших ланок в обслуговуванні клієнтів. Усі питання та скарги фіксуються, а темпи та результати їх вирішення контролюються керівництвом. Автоматизована система обробки заявок дозволяє координувати різні відділи компанії для оперативного вирішення аварій чи складних ушкоджень.

  Про компанію

  Компанія EastNet - постачальник якісного інтернету

  Наша компанія – це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері телекомунікацій. Цей факт допомагає нам відточити кожен з етапів сервісу, в результаті чого абонент отримує якісний сервіс, що робить його життя комфортнішим. Наш Інтернет для Вашого комфорту. Сотні наших клієнтів вже оцінили переваги сучасних рішень.

  FAQ

  Часто задавані питання

  Перевірити можливість підключення можна 3 способами:

  1)  Залишити заявку на сайті;

  2) Зателефонувати за номером 0939110511;

  3) Написати до месенджера.

  Змінити тарифний план можна, зателефонувавши за номером 0939110511 або написавши нам до месенджера.

  Наші спеціалісти допоможуть вирішити проблему нестабільності чи відсутності зв'язку за номером 0939110511.

  Підключення включає: виїзд нашого фахівця, заклад кабелю, налаштування обладнання, консультація з питань, що виникли.

   

  Кабель можна підключити безпосередньо в Ethernet порт, якщо потрібна роздача Wi-Fi, тоді використовується Wi-Fi роутер.

  Послуги можна сплатити: Термінал ПриватБанк, iBox, CITY 24, EasyPay. Мобільний додаток Приват 24, MONOBANK, АБанк 24.

  Напишіть нам!