г.Харьков, ул. Танкопия 20 А +380939110511 info@eastnet.com.ua

IP-телебачення

Підключайте інтернет + IP-телебачення за 270 грн/місяць

Насолоджуйтесь переглядом своїх улюблених каналів, у тому числі і в HD якості завдяки волоконно-оптичним лініям зв'язку та сучасному обладнанню.

Інтернет + ТБ

Сучасне інтерактивне телебачення від EastNet

"EastNet" представляє телебачення нового покоління-IPTV - це технологія, яка дозволяє перегляд телевізійного контенту через інтернет. Для використання цієї технології вам не потрібні додаткові кабелі, антени, супутникові тарілки або інше обладнання. Простота підключення та зручність використання забезпечені.

Наша швидкість інтернету

Швидкість нашого інтернету дозволяє грати в ігри, дивитися фільми FULL HD та швидко завантажувати важкі файли.

Wi-Fi на 5-10 пристроїв одночасно

Сидіть в інтернеті всією сім'єю зі стаціонарних ПК, планшетів, мобільних телефонів та навіть SMART телевізорів.

Тарифи

Наша пропозиція доступна на всіх популярних телевізорах з функцією Smart TV, медіаплеєрах, приставках Apple TV та Android TV.

Інтернет у квартиру + ТБ

Стандарт

270 / міс
 • до 100 Мбіт/сек.

Прогресив

300 / міс
 • до 200 Мбіт/сек

Эліт

500 / міс
 • до 1000 Мбіт/сек
1. Вартість підключення до послуги – 1 грн., за умови поповнення особового рахунку на 3 місяці відповідно до обраного тарифу. (за наявності технічної можливості). 2. Підключення абонентів до послуги Інтернет у зоні покриття прокладається кабелем «вита пара» UTP CAT 5E (4 жили або 8 жили), 5 грн./м. або 12 грн/м.

Інтернет у приватний будинок + ТБ

Стандарт

300 / міс
 • до 100 Мбіт/сек.

Прогресив

390 / міс
 • до 200 Мбіт/сек

Эліт

570 / міс
 • до 1000 Мбіт/сек
1. Вартість підключення до послуги – 1 грн., за умови поповнення особового рахунку на 6 місяців відповідно до обраного тарифу. (за наявності технічної можливості). 2. Підключення абонентів до послуги Інтернет у зоні покриття прокладається кабелем “ОКт-Д діелектрик підвіс”, 100 м. входить у вартість підключення, кожний наступний метр 12 грн./м.

Гарантований канал + ТВ

Стандарт

340 / міс
 • до 20 Мбіт/сек.

Прогресив

490 / міс
 • до 50 Мбіт/сек

Эліт

790 / міс
 • до 100 Мбіт/сек
1. Стоимость подключения к услуге – 1500 грн. (при наличии технической возможности). 2. Подключение абонентов к услуге Интернет в зоне покрытия прокладывается кабелем “ОКт-Д диэлектрик подвес”, 100 м. входит в стоимость подключения, каждый последующий метр 12 грн./м. 3. Во всех тарифных планах доступен статический (реальный) IP адрес.

Заявка на підключення

  Відгуки

  Що клієнти говорять про нас

  Я являюсь местным жителем Салтовского района, давно подключен к данному провайдеру. Работой компании доволен, всегда имею хороший доступ в интернет

  Виталий Сильченко

  Всем рекомендую данную компанию если Вы проживаете в Харькове - интернетом доволен, моя оценка 5

  Денис Марченко

  Установили интернет от данного провайдера у себя в офисе, работаем всем коллективом, качеством сигнала все довольны

  Мария Захарова

  Тільки якісний інтернет

  Чому добре бути нашим абонентом?

  Обслуговування преміум-класу

  Кредо компанії EastNet – максимум наших зусиль та мінімум зусиль клієнта. У наших клієнтів немає необхідності приїжджати до офісу, заповнювати документи та довго з'ясовувати процедурні питання. Документи на підпис доставляються кур'єром протягом доби. Зручний особистий кабінет містить необхідну інформацію, а система повідомлень нагадує термін оплати рахунків.

  20-річний досвід роботи

  20 квітня 2022 року виповнилося 20 років з дати заснування компанії та початку надання послуг клієнтам. За цей період було збудовано широку зону покриття, значно розширено спектр послуг, набуто багатий досвід роботи, створено команду професіоналів та налагоджено багато партнерських відносин.

  Якісне покриття

  Власна волоконно-оптична мережа включає Харків та деякі напрямки Харківської області. У Харкові розташовано близько 50 технічних майданчиків, встановлені точки присутності у великих бізнес-центрах та офісних будівлях, ми надаємо послуги у 4 містах Харківської області та постійно працюємо над розвитком мережі.

  Професійне обладнання

  Ми використовуємо обладнання світових лідерів у сфері інформаційних технологій, яке пройшло успішне тестування у нашій мережі – Cisco Systems, Dell, ZyXEL, Hewlett-Packard, D-Link. Для відмовостійкості мережі робота операторського обладнання цілодобово мониториться, регулярно проводяться профілактичні роботи та модернізація.

  Гнучкі тарифи

  Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів. Залежно від потреб, побажань та бюджету ми готові запропонувати оптимальну схему підключення та тарифну сітку. У процесі роботи, за потреби, можна протягом доби змінити тариф або підключити додаткові послуги.

  Підтримка 24/7

  Наш відділ технічної підтримки – одна з найважливіших ланок в обслуговуванні клієнтів. Усі питання та скарги фіксуються, а темпи та результати їх вирішення контролюються керівництвом. Автоматизована система обробки заявок дозволяє координувати різні відділи компанії для оперативного вирішення аварій чи складних ушкоджень.

  Про компанію

  Компанія EastNet - постачальник якісного інтернету

  Наша компанія – це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері телекомунікацій. Цей факт допомагає нам відточити кожен з етапів сервісу, в результаті чого абонент отримує якісний сервіс, що робить його життя комфортнішим. Наш Інтернет для Вашого комфорту. Сотні наших клієнтів вже оцінили переваги сучасних рішень.

  FAQ

  Часто задавані питання

  Перевірити можливість підключення можна 3 способами:

  1)  Залишити заявку на сайті;

  2) Зателефонувати за номером 0939110511;

  3) Написати до месенджера.

  Змінити тарифний план можна, зателефонувавши за номером 0939110511 або написавши нам до месенджера.

  Наші спеціалісти допоможуть вирішити проблему нестабільності чи відсутності зв'язку за номером 0939110511.

  Підключення включає: виїзд нашого фахівця, заклад кабелю, налаштування обладнання, консультація з питань, що виникли.

   

  Кабель можна підключити безпосередньо в Ethernet порт, якщо потрібна роздача Wi-Fi, тоді використовується Wi-Fi роутер.

  Послуги можна сплатити: Термінал ПриватБанк, iBox, CITY 24, EasyPay. Мобільний додаток Приват 24, MONOBANK, АБанк 24.

  Напишіть нам!